15 listopada 2021 r. – poniedziałek

900-915 Przywitanie uczestników warsztatów - przedstawienie przebiegu

915-1030 Wprowadzenie do ćwiczeń warsztatowych - Łukasz Wiese (animator, nauczyciel Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy)

1030-1045 przerwa

1030-1130 Pokaz technik animacyjnych - Łukasz Wiese

1130-1400 Praca warsztatowa we własnych zespołach w szkołach – możliwość konsultacji on-line (Łukasz Wiese)

1400-1500 Przegląd postępów działań warsztatowych/korekta

 

16 listopada 2021 r. – wtorek

900-1000 „Duik - zestaw narzędzi do prostego rigowania w programie After Effects?” – Mateusz Trytek (Motion designer, nauczyciel realizacji intermedialnych ZSP Katowice)

1000-1015 przerwa

1015-1500 C.D. warsztatów – animacja „zrigowanej” postaci (przerwy będą ustalane w trakcie warsztatów)

 

 17 listopada 2021 r. – środa

900-1000  "Animować każdy może" – Magdalena Botor (absolwentka ZSP Katowice, studentka wydziału animacji Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi), Marcianna Urbańska (studentka wydziału animacji Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi)

1000-1015  przerwa

1015-1130 „Pokaz działań na wydziale animacji Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi” – Magdalena Botor, Marcianna Urbańska

1130-1400 Kontynuacja prac warsztatowych oraz możliwość rozmów on-line z prowadzącymi

1400-1500 Przegląd postępów działań warsztatowych/korekta (Magdalena Botor, Marcianna Urbańska)

 

18 listopada 2021 r. – czwartek

900-1000 „Błyskawiczna” animacja 😉 – Wykorzystanie możliwości animacji automatycznej programu Adobe Animate – Damian Bazan (ZSP Katowice)

1000-1015  przerwa

1015-... „Błyskawiczna” animacja C.D.

1400-1500 Przegląd i podsumowanie 4 dni działań warsztatowych (w przeglądzie będą uczestniczyć wszyscy prowadzący)

 

19 listopada 2021 r. – piątek

900-1000 „Inspiracje malarskie w filmach: Luisa Bunuela, Ingmara Bergmana i Andrzeja Wajdy.” - wykład – reż. Ireneusz Kaznocha

1000-1015 przerwa

1015 – 1300 Pokazy filmowe / Omówienie filmów uczestników

Po zakończeniu pokazu filmów nastąpi głosowanie na nagrodę publiczności

Podsumowanie warsztatów

 

 

13 listopada 2019 r. – środa

830 – 900 śniadanie;

900 – 915 powitanie w sali wystawowej Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach;

915 – 1030 "Mapping" - wykład/warsztaty - mgr Mateusz Trytek  (na warsztatach potrzebny będzie komputer z programem do montażu)

14 listopada 2018 r. – środa

830 – 900 śniadanie;

900 – 915 powitanie w sali wystawowej Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach;

915 – 1030 wykład/warsztaty - "DaVinci..." - Sławomir Salmanowicz (studio 4E) (Na warsztaty należ przybyć z komputerem - szczegółowych informacji udziela Damian Bazan)

15 listopada 2017 r. – środa

830 – 900 śniadanie;

900 – 915 powitanie w sali wystawowej Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach;

915 – 1030 "VJ’ing: forma, percepcja​, narzędzie." wykład/pokaz - Piotr Ceglarek Pracownia Działań Multimedialnych ASP w Katowicach;